Consultes a les revistes els darrers anys

Universitat de Lleida

 
Revistes20132014201520162017
 
Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%
 
Arrabal14.2390,1433.7760,4355.2160,3740.7380,3031.8310,28
 
Her&Mus. Heritage and Museography------2.3060,0213.6900,12
 
Imago temporis: medium Aevum7.3140,074.4370,067.8240,058.9990,077.0080,06
 
Movimiento humano3.0070,032.4680,034.8380,035.6900,045.8230,05
 
Recerques: història, economia, cultura33.2400,3328.2200,3640.5920,2745.4520,3425.1160,22
 
Revista d'arqueologia de Ponent15.0260,1512.4440,1625.4330,1723.3790,1717.5350,15
 
Revista de geografia26.1140,2683.0101,0467.9620,4659.9400,4550.7700,44
 
Scriptura18.9070,1943.0310,5458.1210,3952.2600,3937.5490,33
 
Sintagma: revista de lingüística6.7150,075.2840,0712.7440,0915.4160,1218.1550,16
 
SORT (Statistics and Operations Research Transactions)4.9300,053.0170,049.5070,0614.2370,1111.5930,10
 
Ull crític, L'7.6070,0811.5860,1521.8930,1520.7520,1512.7700,11
 
«Consultes a les revistes els darrers mesosConsultes a les revistes per pais »