Consultes a les revistes els darrers anys

Universitat de Lleida

 
Revistes20122013201420152016
 
Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%
 
Arrabal9.5690,2614.2390,1433.7760,4355.2160,3740.7380,30
 
Her&Mus. Heritage and Museography--------2.3060,02
 
Imago temporis: medium Aevum2.8760,087.3140,074.4370,067.8240,058.9990,07
 
Movimiento humano 2810,013.0070,032.4680,034.8380,035.6900,04
 
Recerques: història, economia, cultura18.9340,5233.2400,3328.2200,3640.5920,2745.4520,34
 
Revista d'arqueologia de Ponent4.1760,1215.0260,1512.4440,1625.4330,1723.3790,17
 
Revista de geografia28.1050,7826.1140,2683.0101,0467.9620,4659.9400,45
 
Scriptura21.4740,5918.9070,1943.0310,5458.1210,3952.2600,39
 
Sintagma: revista de lingüística2.0200,066.7150,075.2840,0712.7440,0915.4160,12
 
SORT (Statistics and Operations Research Transactions)1.2990,044.9300,053.0170,049.5070,0614.2370,11
 
Ull crític, L'6.3590,187.6070,0811.5860,1521.8930,1520.7520,15
 
«Consultes a les revistes els darrers mesosConsultes a les revistes per pais »