Consultes a les revistes els darrers anys

Universitat Pompeu Fabra

 
Revistes20102011201220132014
 
Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%Consultes%
 
Cinema Comparat/ive Cinema------ 5610,011.4080,02
 
Cuadernos de Arqueología Mediterránea11.7320,2912.4960,3137.5461,0412.2770,129.2150,12
 
divèrsia----------
 
Entremons: UPF Journal of World History---- 1840,011.3300,01 8550,01
 
FairPlay------1.9360,022.3360,03
 
Forma: revista d'estudis comparatius. Art, literatura, pensament1.3650,031.2940,031.4110,044.3810,043.7110,05
 
Formats: revista de comunicació audiovisual1.5970,04 8570,023.2230,098.7970,0918.5440,23
 
Hipertext.net1.0990,03 5420,01 6930,025.2980,0511.7530,15
 
Illes i imperis6.2500,165.8410,156.7590,1918.4400,1817.9240,23
 
InDret66.0351,65130.2183,2572.3192,0072.7260,7283.3001,05
 
IUSLabor38.7930,9729.4150,734.2140,127.4630,077.0890,09
 
Periodística: revista acadèmica 8430,021.3460,031.6090,0410.6620,113.8890,05
 
Quark14.7120,3710.0010,255.4590,1515.5770,1510.5550,13
 
Recerques: història, economia, cultura4.1460,1018.5580,4618.9340,5233.2400,3328.2200,36
 
SORT (Statistics and Operations Research Transactions)1.2450,03 9490,021.2990,044.9300,053.0170,04
 
Textos de docència Obsei--1.1450,03 5510,021.0100,01 6020,01
 
«Consultes a les revistes els darrers mesosConsultes a les revistes per pais »